Пляжний відпочинок на островах Фіджі цілий рік

Архіпелаг Фіджі складається з понад 320 островів, близько сотні з них все ще не освоєні людиною.

На карті це скупчення різної величини острівців, поцяткованих гірськими хребтами, найвищий з яких сягає трьох тисяч метрів. На невисоких пагорбах розташовуються ліси з тропічною фауною, неповторні за своїми контурами савани.

Приїжджати сюди рекомендується на тривалий термін — від тижня та більше. Вам навіть не захочеться затриматися на менший термін, тому що ви відчуєте себе ніби в раю серед буйної тропічної природи на піщаному березі біля блакитного теплого моря. Беріть в дорогу максимум багажу для комфорту – велика валіза на колесах буде максимально доречна. А для прогулянок вибирайте міський рюкзак зі зручними лямками.

Клімат на островах Фіджі м’який, тропічний, винятково приємний для відпочинку серед буйства фарб захоплюючої екзотичної природи. Температура рідко опускається нижче за +25 градусів. Середня температура +27. це ідеальні умови для того, щоб вдосталь позасмагати на білосніжних пляжах і послухати багатоголосий перелив яскравих тропічних птахів, що там перебувають надміру.

Вперше острови Фіджі стали відомі у 1643 році, завдяки відомому голландському мореплавцю Абелу Тосману, згодом їх детальним вивченням зайнявся видатний мандрівник та дослідник Джеймс Кук.

Острова Фіджі з давніх-давен користувалися популярністю серед людей неординарних, шукачів пригод. Не дивно, що купці, які завжди знаходилися в пошуках чергових товарів (завжди дорогого сандалового дерева, рідкісних спецій) першими стали плавати на Фіджі, адже тут було надлишку і того й іншого, а головне – чарівна за своєю чарівністю природа.

Наслухавшись захоплених оповідань купців, з 1835 року острови почали освоювати й англійські місіонери, які розповсюджують християнську віру на гостинних тубільців. На островах у зв’язку з м’яким, сприятливим для цукрової тростини (що дає на той час величезний дохід) кліматом стали розростатися плантації, і, як наслідок, англійці завезли як дешеву робочу силу індіанців, які працюють на них. Це й дало архіпелагу на даний момент найбільшу кількість населення — вісімсот тисяч людей, порівняно з іншими острівними державами, просто гігантська сума.

За загальною площею архіпелаг Фуджі займає вісімнадцять тисяч квадратних кілометрів. Тубільці діляться в основному на дві групи: корінні жителі (фіджійці), їх близько половини та нащадки завезених колонізаторами індіанців (близько 46 відсотків). Населення, що залишилося, складають представники різних націй, тут є і китайці і європейці і багато інших народів. Завдяки такій різноманітності на острові сповідається і християнство, і мусульманська релігія і навіть буддизм. Державною мовою є англійська, проте місцеві жителі охоче використовують і місцеву фіджійську мову, і хінді.