Архітектура брів, етапи та методи

Одним із найважливіших пунктів при створенні ідеального образу вважається архітектура брів.

Адже саме вони роблять погляд виразним. Головне – підібрати правильну форму та відповідний колір.

Етапи та комплекс процедур

Створення ідеальної форми брів відбувається у кілька послідовних етапів. Професіонал спочатку визначає їхню натуральну форму, враховує геометрію обличчя. Важливим чинником є ​​і колір конкретної людини. Тобто робота відбувається у наступній послідовності:

  • вибір форми;
  • підбір кольору;
  • макіяж.

Створення форми типу обличчя

Створенню форми брів передує її підбір. Щоб зробити це правильно, необхідно з’ясувати, над яким типом обличчя ніжно працювати.


Існують такі типи:

  • Овальна форма особи. Ця форма вважається найпоширенішою. Обличчя пропорційне, виразні вилиці, округле підборіддя. Для такої особи можна вибирати будь-яку форму брів. Добре виглядають плавні лінії. Для трохи витягнутої особи — пряма форма; Кругла особа. За такої форми обличчя чоло виглядає низьким, а вилиці широкими. Особу необхідно подовжити. Тому вибирають лінії, що мають різкий злам;
  • Трикутна форма обличчя. Відмінність цієї форми від овальної особи полягає в звуженому підборідді. Тоді як вилиці та лоб – широкі. Лінію підборіддя потрібно пом’якшити. Закруглені брови роблять обличчя жіночним, м’яким. Висота арки залежить від довжини обличчя. Якщо воно довге – арка низька; Квадратна форма обличчя. Висота обличчя дорівнює його ширині. Лоб, як правило, низький, а підборіддя плоске, сильно виражені лінії щелепи. Підійде бровна арка, що має різке піднесення. Причому самі лінії мають бути тонкими, це пом’якшить риси; прямокутна форма обличчя. Тут зазвичай рівні відстані між вилицями і скронями. У такій ситуації прямі дуги найкраще підійдуть. Завдяки цьому обличчя візуально стане його меншим.

Пінцет

Застосування пінцету вважається одним із найстаріших способів приведення брів у порядок. Процедура ця досить неприємна. Проте спеціалісти намагаються зменшити неприємні відчуття під час корекції. Для цього використовують знеболюючий гель або розтирають шкіру гарячою ватною кулькою.

Існує безліч міфів щодо роботи пінцетом. Один з найпоширеніших – припинення росту волосків або перетворення брів на тонкі ниточки. У цьому є частка правди, але лише в тих випадках, коли вищипують дуже багато волосків. Якщо все робити акуратно, то подібна проблема ніколи не виникне.

Ще один міф застерігає від вищипування волосків на переніссі. Це справді міф, але в багатьох випадках потрібно утриматися від цього, якщо волоски досить світлі.

Віск і нитка

Застосування нитки для корекції брів є складною процедурою, якщо порівнювати з пінцетом. Для проведення цієї процедури застосовуються довгі бавовняні нитки (50 см), перекручені таким чином, щоб вийшли дві петлі, в які простягають два великі пальці. Волосок потрапляє у місце скручування, захоплюється та видаляється.

Цей спосіб дає змогу отримати ідеальний результат. Адже видалити можна, крім волосся, ще й пушок.

Плюсами цього методу можна вважати відсутність пошкоджень на шкірі та швидкість проведення процедури. До мінусів процедури можна віднести можливість випадкового видалення кількох волосків одночасно, що неприємно та травматично. Адже при неправильно виконаній маніпуляції волоски можуть бути не вищипані, а обірвані.